Кошик
17 відгуків
+380(44)200-8053
+38 044 2008053
+38 067 7706969
АКВАЦЕЛ
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Італійські дверні ручки ALMAR

Представляємо Вам Італійського виробника високоякісної дверної фурнітури "ALMAR".

Компанія "ALMAR" виробляє дверну фурнітуру тільки в Італії, і тільки на власних виробничих потужностях.
У компаній є п'ять запатентованих систем кріплення ручки, які забезпечують надійність і довговічність кріплення ручки до дверей, а також зручність при транспортуванні і монтажі. Гарантія на всі види кріплення - 12 років.

У 2014 році була заснована міжнародна група "Almar Südmetall Group", це дозволило розширити лінійку пропонованої продукції.

На фабриці площею 270000 квадратних футів виробляються фурнітура з латуні і неіржавіючої сталі. Всі системи, включаючи складальні лінії повністю автоматизовані з застосуванням передової робототехніки.

У виробництві використовуються HIGH COAT і PROTEC FINISH технології обробки поверхонь. Це дозволяє давати гарантії на якість покриття 5 років (HIGGH COAT) і 20 років (PROTEC FINISH).

Класика, модерн, мінімалізм ― всі ці стилі дизайну присутній в модельному ряді ручок ALMAR.

Дверні ручки NIGHTLUX® - нова виробнича концепція ручок з сучасним та інноваційним дизайном. В ручку вбудований фотолюмінесцентні вставки (можуть бути різних кольорів), які поглинають і зберігають енергію від навколишнього світу.

Дверні ручки з латуні підходять як для міжкімнатних, так і для зовнішніх дверей. Саме з цього матеріалу виготовляється більшість ручок ALMAR.

ALMAR використовує тільки визначений стандартом DIN 17 660 сплав міді і цинку CuZn 37 (Л63).

Дверні ручки з кольорового сплаву NOAL® , що перевершує по основних властивостях латунь, займають все більшу частку в обсязі виробництва ALMAR і стають все більш доступними для покупців.

Дверні ручки з нержавіючої сталі ідеально підходять для об'єктів з високою інтенсивністю прохідності, для вологих приміщень. Нержавіюча сталь є надзвичайно стійкою до впливу корозії. До того ж, це дуже міцний і довговічний матеріал, який майже не стирається, а при самих жорстких умовах експлуатації на ній практично не залишається подряпин і вм'ятин.

ALMAR використовує високоякісну хромоникелевую сталь AISI 304, згідно DIN 17440.

1 2