Кошик
17 відгуків
+380(44)200-8053
+38 044 2008053
+38 067 7706969
АКВАЦЕЛ

Італійські дверні ручки BRIALMA

Ручки BRIALMA - це дверні ручки з анодованого алюмінію.

Анодований алюміній (anodised aluminium) — це алюміній зі спеціальним покриттям, який отримують електролітичним способом. Основне призначення цього покриття — запобігання процесу окислення металу на повітрі і захист його від механічних ушкоджень.

Анодування не дозволяє металу окислюватися, вступаючи в дію з повітрям. Це покриття не руйнується з часом, не відшаровується, воно стійке до дії кислот і володіє високою міцністю.

Результат анодування — створення надзвичайно твердої речовини на поверхні, анодованого алюмінію, стійкого до незначних механічних пошкоджень, абсолютно інертний, безпечного для здоров'я.

ПОВЕРХНЯ І ДОГЛЯД. . В принципі, ручки з анодованого алюмінію не вимагають ніякого відходу. Штучно набутий анодований шар захищає алюміній від пошкоджень. Плями бруду можна видалити водою і м'якою ганчіркою. При щоденному використанні алюмінієві поверхні можуть стиратися або пошкоджуватися більш твердими матеріалами. Типовими, наприклад, є подряпини від кілець. Такі «пошкодження» алюмінієвої поверхні, звичайно, погіршують зовнішній вигляд, але ніяк не позначаються на функціональності. Багато споживачі навіть цінують, що вироби щоденного використання «з честю» старіють, не приховуючи слідів минулого.

Природним кольором алюмінію є сріблястий. І цей відтінок рекомендується всім споживачам, які віддають перевагу відповідне матеріалу застосування.

Якщо у вашій квартирі багато елементів в стилі хай-тек, то дверні ручки з анодованого алюмінію підійдуть як ніякі інші.

З повним модельним рядом анодованих ручок з алюмінію можете ознайомитися в каталозі виробника.